Зустрічі в Ужгороді, які допомагають дітям-метеликам

6 квітня 2017 р. керівник "Дебра Україна" Тетяна Заморська разом з Інною Гедеон, нашим лікарем - фахівцем з Бульозного епідермолізу (БЕ), завідувачкою спеціалізованого Кабінету БЕ в Охматдит відвідали Ужгород. Це перший регіональний візит, організований Дебра Україна/МГО
 
"Дерматологі-Дітям" в цьому році. Огляд і консультації для пацієнтів БЕ із Закарпаття, зустрічі з місцевими лікарями - дерматологами, хірургами. Приємно вражає гостинність. І окрема приємність від Алеі Сакур, річки Уж та старого міста!
Обговорили питання співробітництва по мікрохірургії кісті з Андрієм Йосиповичем Погоріляком та Головним лікарем Обласної Клінічної лікарні Юрієм Юрійовичем Яциною. 
 
      
 
Декілька дітей-метеликів вже були пооперовані на кистях доктором Погоріляком, і позитвні зміни в житті метеликів - величезні. Отже треба поширювати цей важливиї досвід і також шукати можливості для подальшого розвитку в Ужгороді матеріальної та освітньої бази для таких хірургічних операцій, тому вже в планах є гарний проект, є бажання й можливості, коли буде результат - повідомимо!