Зліт метеликів 2018

Відбувся Зліт метеликів 2018 – треті щорічні збори пацієнтів з бульозним епідермолізом та їх родин. Захід проходив у мальовничому місці – «Пуща Конгрес готелі» під Києвом, що дало можливість відзначити семиріччя з початку діяльності центру «Дебра Україна»  та заснування МГО «Дерматологи-Дітям» на найвищому рівні. На заході усі учасники мали змогу отримати важливу інформацію від наших лікарів та експертів на медичні та адвокаційні теми, задати хвилюючі їх питання, поспілкуватися між собою та відпочити. Ось враження учасників «Зльоту метеликів» - Біскубського Сергія та Наталі Кукти: 

 

 

 

 

 

«Вже вкотре нас підтримують наші компанії-партнери і спонсори -  Мельнике Хелс Кеа (Molnycke Health Care), Нутриція, Хартманн», відзначила керівник Центру Дебра Україна Тетяна Заморська. «Також  приємно, що в цьому році конференцію до компаній, з якими співпрацюємо багато років поспіль, долучилися ще дві компанії - Октеніфарм і Abbott, які надали благодійну допомогу нашим родинам (антисептики та лікувальне харчування)». «Ми вдячні також приватним особам, які  зробили благодійні внески Дебра Україна, бо без широкої підтримки суспільства важко проводити такі масштабні заходи як цьогорічний Зліт метеликів 2018» - підсумувала Тетяна.

На заході пройшла зустріч Регіональних лідерів, на якій вони поділилися своїми перемогами та розповіли про проблеми з якими стикаються, відстоюючи забезпечення пацієнтів з БЕ у себе в областях. Впродовж усього заходу дітей розважали волонтери від KPMG Ukraine.

Окремо хочемо висловити від усіх родин подяку співробітникам «Пуща Конгрес готелю»  і, особисто, конференц менеджеру готелю  Соколову Павлу, администратору ресторану Ярмоленко Яні і директору ресторану Седюк Ганні.

Вже починаємо планувати наступний Зліт метеликів..!