Зліт "Метеликів". Анонс

Нам 5 років!  Нещодавно наша організація МГО "Дерматологи-Дітям" і Центр "Дебра Україна" відзначили 5 років, протягом яких було докладено чимало зусиль для об’єднання пацієнтів, лікарів та всіх небайдужих для допомоги дітям-метеликам з рідкісним генетичним захворюванням – бульозний епідермоліз (БЕ). На відзнаку цієї річниці ми вирішили провести перший щорічний зліт наших метеликів зі всієї України із сім’ями в Києві.
 
 
Ми надаємо великого значення цій зустрічі, бо це якнайбільше відповідає нашій спільній потребі спілкуватись, ділитись досвідом, знаходити і зустрічати друзів та однодумців. Це також є великою нагодою безпосередньо від фахівців дізнатися більше про догляд за ранами, харчування, купання та інші важливі аспекти життя хворих на БЕ – спеціально для цього ми плануємо майстер-клас із догляду за ранами.
 
В рамках заходу будуть обговорюватися питання отримання медикаментів в межах закупівлі за кошти державного та місцевих бюджетів, питання захисту прав пацієнтів, отримання державної та соціальної допомоги та інші питання.
 
Окрім суто практичних презентацій та консультацій, буде й багато інших цікавих речей, а саме – майстер-клас з живопису «Метелик – Лети!», «Невідома Гостя», ігри для дітей, колективна фотосесія та ще дещо, про що ми розповімо пізніше.
 
Цей довгоочікуваний зліт став можливий великою мірою завдяки нашим давнім друзям і спонсорам – компаніям Мельнике та Леге Артіс, Хартманн і Бізнес Центр Фармація, Нутриція, Нестле та іншим, за що їм всім величезна і щира подяка!
 
Дорогі друзі, чекаємо на вас у Києві і прагнемо спільними зусиллями зробити наш зліт успішним і приємним, щоб залишити добру згадку, щоб життя стало кращим і цікавішим!