Велика подія для всіх українських метеликів - Зліт Метеликів 2017 відбувся у Києві 29-30 квітня!

29-30 квітня 2017 р. у Києві відбувся «Зліт метеликів 2017» — друга щорічна  зустріч пацієнтів із рідкісним генетичним захворюванням — бульозним епідермолізом (БЕ), їхніх близьких та лікарів.
 
 
Зліт пройшов у конференц-залі екстра-класу сучасного готелю «Рамада Encore», за адресою: Столичне шосе 103, м. Київ.
 
    
 
Це було фантастично! Чудова площадка, дбайливий персонал готелю Рамада (із чудовою кухнею також!), весела анімація та арт-клас для дітей - все це сприяло дуже ефективному спілкуванню учасників Зльоту, які отримали багато нових знань, поділились особистим досвідом боротьби із хворобою, знайшли нових друзів, отримали відповіді на багато хвилюючих питань від найкращих українських фахівців, обізнаних із проблемами БЕ і шляхами їх вирішення.
 
       
 
  
 
На Зльоті були і сльози, і сміх, і надія, і впевненість, що разом ми набагато сильніше і подолаємо будь-які складності!
Окрема подяка спонсорам Зльоту за можливість провести його у чудовому місці на найвищому рівні - Генеральним Партнером заходу є торгова марка Mölnlyсke (унікальні пластирі та інші медвироби для догляду за ранами), яку в Україні представляє компанія "Леге Артіс". Основним Партнером є компанія Nutricia, виробник лікувального харчування. Серед спонсорів та партнерів заходу також такі відомі бренди як "Укрсоцбанк", Міжнародний Фонд "Відродження", Bayer, Batist Medical,  Cicaplast / La Roche-Posay, Nestle, "Бізнес Центр Фармація".