"Уфонд" започаткував кампанію для допомоги дитині-метелику

Дебра-Укрїна разом з МГО "Дерматологи - дітям" докладають чимало зусиль для збору коштів для придбання медичних засобів, від чого безпосередньо залежить життя дітей-метеликів, яких в Україні налічується близько ста. Нещодавно нам стало відомо ще про одну дитину-метелика, чотирнадцятирічного Рустама Тимошенка з м. Обухова Київської області.
 
У Рустама дуже важка форма бульозного епідермоліза, і для порятунку від страшних наслідків хвороби він щомісячно потребує медичних засобів на суму близько 25 тисяч гривень. Ця сума є недосяжно великою для близьких Рустама, але доля посміхнулась цій родині, коли "Дебра - Україна" привернула увагу відомого журналістського проекту "Уфонд" до проблем дітей-метеликів.
Журналісти "Уфонду" перейнялися долею Рустема і взялись до діла з метою подальшого цільового збору коштів для допомоги дитині-метелику.
 
Наразі "Уфонд" підготував кампанію з підтримки Рустама, до якої зможуть долучитись всі бажаючі. Зважаючі на попередні успішні кампанії з допомоги хворим дітям, є велике сподівання, що в особі "Уфонда" Рустам отримає надійного друга і помічника у боротьбі з важкою хворобою. Безперечно, "Дебра - Україна" та МГО "Дерматологи - дітям" братимуть активну участь у кампанії "Уфонду" і будуть у рамках чинних програм безпосередньо надавати допомогу Рустаму, як і десяткам інших українських дітей-метеликів.