Стоматологічна клініка "Порцелян" (Porcelain) благодійно лікуватиме дітей-"метеликів" протягом 2017 року

Провідна стоматологічна клініка Києва "Порцелян" відгукнулася на звернення "Дебра Україна" про співробітництво в сфері надання допомоги "метеликам" - дітям, які народжуються з надзвичайно тонкою шкірою (рідкісне генетичне орфанне захворювання Бульозний епідермоліз (БЕ)). В рамках співробітництва в 2017 році Порцелян проведе повне стоматологічне лікування дванадцяти пацієнтам-"метеликам" і зробить це на благодійних засадах. 
 
Враховуючи вразливість слизової ротової порожнини, мікростомію та багато інших ускладнень, надання стоматологічної допомоги хворим на БЕ відбувається під повним наркозом і вимагає від стоматолога серйозного досвіду та знання специфіки захворювання та лікування таких хворих. Звичайні стоматологи, особливо в регіонах, часто густо відмовляються допомагати "метеликам" через мікростомію, через наявність ран та кровавих міхурів в ротовій порожнині, повязаних із основним захворюванням.Стоматологічні процедури можуть тривати до 5-6 годин. В кліниці Порцелян вже накопичений позитивний досвід надання допомоги метеликам. Ми раді, що Сергій П. Іващенко, головний лікар кліники, з командою найкращих фахівців - стоматологів, анестезіологів та помічників, надаватиме допомогу усім пацієнтам з бульозним епідермолізом.
     
Перший "метелик" з Миколаївської області приїде з мамою до Порцелян для отримання допомоги вже в січні 2017 року. Дебра Україна забезпечить його безкоштовним проживанням в Києві протягом курсу лікування.   
 
Для запису на отримання стоматологічної допомоги в Порцелян, батьки-метелика мають звернутися заздалегідь до керівника Дебра Україна (Т.Заморська) та лікаря спеціалізованого Кабінету медичної допомоги дітям з бульозним епідермолізом в НДСЛ "Охматдит", Київ (І. Гедеон). (контакти на сайті www.debra-ukraine.org)
 
Сервіс Порцелян  - це сервіс найвищої якості і надання такого обсягу допомоги є вельми коштовним, тому благодійна ініціатива клініки "Порцелян" допоможе сім’ям пацієнтів-метеликів не тільки отримати високоякісні стоматологічні послуги і покращити здоров’я, але й заощадити кошти для інших критичних потреб.
 
Ми дякуємо керівництву клініки "Порцелян" та її чудовим фахівцям за професійну благодійність і бажаємо продуктивного і щасливого Нового року!