Співробітники "КПМГ Україна" взяли участь у півмарафоні і допомогли дітям-метеликам

9 квітня 2017 р. у Києві пройшов сьомий Київський півмарафон (9 тисяч учасників!), титульним спонсором якого виступила Нова Пошта.
 
Команда КПМГ в Україні традиційно взяла участь у цій значній спортивній події. Цього року 70 співробітників КПМГ взяли участь у цьому святі здоров'я та сили.
 
В той час, як КПМГ Україна внесла реєстраційний внесок за всіх своїх співробітників-учасників забігу, самі учасники забігу зі свого боку внесли по 150 гривень (загалом 10050 грн.) на благодійні цілі. Ці кошти були передані Центру Дебра Україна (МГО "Дерматологи-Дітям") і будуть спрямовані на закупівлю вкрай необхідних лікарських засобів та медичних виробів для українських дітей-метеликів.
 
Наші друзі з КПМГ вже чимало разів проводили різноманітні благодійні акції і збирали кошти для наших метеликів. Приємно, що підтримка дітей є постійною і ми відчуваємо цю турботу.  
 
Ми дуже вдячні компанії КПМГ Україна за їх невичерпну готовність допомогти та за їх такий важливий і вельми суттєвий внесок у справу порятунку дітей метеликів від щоденного болю, пов'язаного із хворобою, бульозним епідермолізом.