Сімейні зустрічі з Габріеллою Массангою

Габріелла Массанга, яскрава особистість і блискуча телеведуча, влаштувала справжнє свято на своєму Сімейному Зоряному Шоу до Дня Закоханих в SkyBar 12 лютого. Серед гостей - зірки української естради з дітьми, талановиті дитячі та молодіжні творчі колективи, що співають, танцюють, виконують неймовірні трюки, захоплююча програма виступів, яка нікого не залишила байдужим і відмінна можливість для спілкування та фотосесій з зірками. Габріелла, добра і гостинна господиня вечора, приділила кожному гостю увагу, створила чудову теплу сімейну атмосферу добра і любові!
 
Під час вечора Габріелла розповіла гостям про проблему дітей-метеликів - дітей з дуже тонкою вразливою шкірою, на якій утворююься рани від найменшого тертя. Вперше тема хворих бульозним епідермолізом прозвучала серед такої публіки і торкнулася душі гостей вечора. Погодьтеся, складно уявити, що є люди, які страждають щодня, яким не вистачає коштів для придабання життєво-необхідних засобів по догляду за ранами. Коли хворіють діти, це подвійно важко, і таким дітям поки не допомагає держава, тому без благодійної допомоги їм не вижити. Таким дітям допомагають в Україні громадські діячі і волонтери із Центру Дебра Україна, Міжнародної громадської організації «Дерматологи-Дітям», які були запрошені на Сімейні зустрічі Габріеллою.
 
      
 
Габріелла вирішила не словом, а ділом допомогти зібрати кошти на закупівлю медикаментів для дітей з незаможних родин. Вона виступила натхненником і організатором благодійного аукціону на підтримку дітей-метеликів. Під час аукціону були виставлені лоти талановитих дівчат - ікони Олени Трофименко (Кривий Ріг) та картини Олени Хованець (Полтавська обл.) - Обидві дівчини страждають на захворювання бульозний епідермоліз. Олена приїхала з сестрою на вечір і привезла з собою ікони «Божа Мати», «Іконостас», вишиті бісером, а Олена - вислала нам поштою свої картини в дитячо-зворушливо-душевному стилі - «Париж», «Смачна каша, спробуй!» і «Пейзаж». А також лялька ручної роботи від дизайнера Оксани Полонець, ексклюзивний чохол для мобільного телефону від Олени Тропанець POSH, і картина відомої української художниці Ольги Дворянській.
 
      
 
Максим Лавринович, ведучий аукціону, проявив себе справжнім адвокатом дітей-метеликів, допоміг підігріти інтерес гостей, і особливо дітей зірок, до лотів, які були продані за максимальною ціною. Наші благодійники, активні покупці лотів метеликів - Оксана Уткіна, Тарас Чекурда, Олена Тропанець, Габріелла Массанга. Від аукціону була виручена значна сума коштів, яку Габріелла передала Тетяні Заморської, керівнику Центру «Дебра Україна».
 
      
 
Тетяна Заморська звернулася зі словами подяки до Габріелли і гостям вечора, які взяли участь в аукціоні і змогли зібрати кошти для закупівлі медикаментів. Тетяна зазначила, якими важливими є сімейні цінності в житті і як чудово, що Габріелла відроджує ці добрі традиції. Дітям потрібно з раннього дитинства прививати культуру благодійності. Як в будь-якій сім'ї, якщо комусь погано і є проблема, вся сім'я об'єднується, щоб допомогти, захистити, вберегти. Також має і суспільство ставитися до хворих людей та дітей. Об'єднуватися і допомагати.
 
В знак глибокої вдячності Габріеллі від Дебра Україна і дітей-метеликів Президент МГО «Дерматологи Дітям» Л.А. Дерев'янко та керівник «Дебра Україна» Т.Заморська вручили Габріеллі подарунки - роботу Олени - ікону «Ангел Хранитель» і Подячну Грамоту від Дебра Україна - за доброту, любов і благодійність!
 
Габріелла започаткувала естафету благодійності на підтримку дітей-метеликів України!
 
Хто наступний?