50 дебра аптечок розіслані в серпні 25 метеликам

Завдяки неоціненній допомозі наших благодійників, партнерів, колег 50 Дебра-аптечок літа 2016 були доставлені "Новою Поштою" 25 метеликам, які мають найважчу форму БЕ та критично потребують допомоги. Кожна сім'я отримали по 2 дебра аптечки - з перевязувальною продукцією Мельнике та з продукцією Хартман по всій Україні.
 
За кошти благодійників були закуплені перев’язувальні матеріали, бинти, пластирі, креми та мазі, яких так потребують наші метелики.
 
              
 

Найсердечніше дякуємо благодійникам  банкам UNICREDIT BANK та OTP Bank та компаніям і їх співробінтикам -  "KPMG Україна" і  "Deloitte Ukraine",

Клубу "Царський" і особисто Олександру Крилову,  

Благодійникам Лілії Дзюбі, Тетяні Грязновій, Ірині Марушко, Тетяні Кузьменко, Маржон Калс,

Нашим іноземним партнерам - Наталі Борисенко (Швеція), Ользі Мельник і Хенрику Нільсен (Данія), Ользі Волковій (Клуб "Україна", Данія),

Нашому співзасновнику Гунару Ниману (Швеція) та багатьом іншим благодійникам.

 

Ми вже раніше писали про деякі з заходів, які допомогли зібрати значні кошти для Дебра-аптечок літа 2016:

 
Благодійний захід "Добра Масляна", організований співробітниками провідної аудиторської компанії Deloitte Ukraine 11 березня цього року.
 
Благодійні сніданки у семи регіонах Данії, які провели наші данські друзі з "Клубу Україна" 9-10 квітня цього року, і загалом зібрали більше 3000 Євро. 
 
Фруктово-ягідний благодійний ярмарок домашньої випічки, який провели 13 червня цього року співробітники компанії "KPMG Україна".
 
Аукціон в Клубі "Царський" (Tsarskyy City Resort), організований  Олександром Криловим, меценатом, давнім другом і спонсором "Дебра - Україна", зібрані кошти у розмірі 25 тисяч гривень стали істотним внеском загальний бюджет Дебра-аптечок цього літа.
 
І, звичайно, велика подяка нашим давнім Партнерам - компаніям "БЦ-Фармація" та "Легі Артіс", які надали високоякісні медичні препарати на спеціальних умовах, що дозволило значно збільшити асортимент та кількість препаратів у Дебра-аптечках. Компанія "Хартман", відомий постачальник медичних засобів, особисто посприяла формуванню спеціальних цін для цього проекту, за що ми їм особливо вдячні.