Розпочалися заходи, присвячені Міжнародному дню рідкісних захворювань

День 1, 27 лютого 2017 р. Лижний заїзд
Міжнародний день рідкісних захворювань відзначають в останній день лютого. Цього року, центральним заходом до цього Дня став лижний заїзд на схилах спорткомплексу «Протасів Яр» (вул. Протасів Яр, 23-А) на підтримку пацієнтів із рідкісними захворюваннями.  Цього дня ті, кому постійно доводиться боротися за власне життя, стали на лижі, аби довести, що при належному лікуванні вони можуть жити повноцінним життям. 
 
До участі в заїзді запрошені пацієнти із рідкісними захворюваннями, в тому числі із бульозним епідермолізом. 
 
Заїзд розпочався, а о 14-й відбулися змагання між учасниками акції різних вікових груп. Незважаючи на плюсову температуру, снігу було чимало, і ніщо на заважало зухвалим з’їздам зі снігового схилу. Для пацієнтів, які не мали бажання кататися на лижах, паралельно проводився майстер-клас із живопису, який проводив добре відомий нашим читачам київський художник Євген Лозовий.  О 15-й відбулося нагородження учасників та обід.
 
Цього ж дня Тетяна Заморська, керівник Центру допомоги хворим на бульозний епідермоліз відзначала свій День народження і отримала багато найщиріших побажань від колег та пацієнтів, до яких приєднуємось і ми!
Нижче - фото з Протасова Яра, зняті учасниками заходу: