Різдвяні Дебра-аптечки знайшли своїх адресатів-метеликів

Окрім подарунків від Діда Мороза і Святого Миколая у Новорічні свята до дітей-метеликів також завітала посилочка від "Дебра-Україна", яка допоможе розпочати новий рік у гарному настрої. 
 
Завдяки неоціненній допомозі наших благодійників, партнерів, колег 108 Різдвяних Дебра-аптечок були доставлені "Новою Поштою" метеликам, які мають найважчу форму БЕ та критично потребують допомоги. По всій Україні сім'ї метеликів отримали по 2 Дебра-аптечки - насамперед з перев'язувальною продукцією Mölnlycke та з продукцією Hartmann.
За кошти благодійників були надані перев’язувальні матеріали, бинти, пластирі, креми та мазі, яких так потребують наші метелики. До речі, суттєва частина медичних виробів була безкоштовно надана відомим виробником перев’язувальних матеріалів, компанією Mölnlycke.
Найсердечніше дякуємо благодійникам - співробітникам компаній "KPMG Україна" і  "Deloitte Ukraine", компанії "Go East" (Німеччина), бізнесмену і меценату Олександру Крилову, Ользі Волковій та Ользі Мельник з Данії, Наталі Борисенко з Швеції та всім небайдужим благодійникам, які зробили свій внесок у формування Дебра-аптечок!
 
Також велика подяка провідним постачальниками медичних виробів, компаніям "БЦФ-Фармація" та "Леге Артіс", які надали високоякісні медичні препарати на спеціальних умовах, що дозволило значно збільшити асортимент та кількість препаратів у Дебра-аптечках, а також запакували та забезпечили їх відправку по всій Україні.
 
        
 
 
На фото - діти-метелики з Різдвяними Дебра-аптечками.
Велика подяка від метеликів та їх родин:
 
" Благодарим за помощь фонд Дебра-Украина, где руководители буквально по крупицам весь год собирали медикаменты для деток-бабочек, что-то из Дании, что-то из Германии, силами многих неравнодушных людей. В теперешнее время достать Мепилексы стало еще труднее и дороже!

 Поздравляем всех с наступающим Новым годом! Здоровья, сил, терпения и вдохновения!
Спасибо за вашу работу! С уважением, семья Андрюши Филиппова"

"Вся наша родина дуже вдячна всім компаніям та благодійникам за надані Дебра Аптечки! Бажаю всім нашим помічникам міцного здоров'я! Також вітаю всіх з наступаючим Новим Роком та Різдвом Христовим! Ірина Загорна"

"Отримала благодійну аптечку від "Debra Ukraine". Дякую Вам за цей дорогоцінний для мене подарунок. Також величезне дякую усім партнерам та компаніям, які доклали немало зусиль для такого подарунку. Ще раз Вам дякую.
Також вітаю Вас та усіх Ваших рідних з перейдешнім Новим роком та Різдвом христовим, здоров'я, щастя та Божої допомоги! Дякую, З повагою, Євгенія Вєнгер" 
 
 
Ми вже раніше писали про деякі заходи, які допомогли зібрати значні кошти для різдвяних Дебра-аптечок:
 
 
 
 
 
З Новим Роком та Різдвом Христовим! Бажаємо здійснення усіх ваших мрій!