ПРОЕКТ Дебра-Аптечки - Літо 2017 спільно з благодійниками з Данії

                
Вже вкотре наших дітей-метеликів підтримує Ольга Волкова та Благодійна організація Hjælp syge børn («Допомога хворим дітям»). Організація створена в Данії українськими данцями і об’єднує небайдужих  до допомоги важкохворим дітям людей.
 
Влітку, на зібрані кошти в рамках благодійних заходів, Організація закупила для українських дітей-метеликів «Урготюль» (іноваційні атравматичні ліпідо-колоїдні пов’язки на основі поліестерної сітки, компанії URGO, вартістю 2 тис. євро) та спеціальні гелеві шприци (з лідокаіном та хлоргексидином). Ці медикаменти було передано нам в останній тиждень серпня, в Центр «Дебра Україна», в якості благодійної допомоги, для розповсюдження серед дітей з важкою формою БЕ в Україні в рамках нашого проекту Дебра Аптечка.
 
 
 
Як завжди, було на душі приємно після оформлення та відправки Дебра-аптечок на Новій Пошті. 47 дітей метеликів по всій Україні отримають на цьому тижні медикаменти і радітимуть батьки. Вже сьогодні, 4 вересня ми почали отримувати підписані батьками Акти на підтвердження, а також щирі подяки на нашу адресу та Данської благодійної організації!
Ось і перші фото, які ми отримали сьогодні від батьків дітей - метеликів з Дебра Аптечками!!!