Перша в Україні поставка медвиробів, придбаних за кошти Державного бюджету України 2016 року для хворих на бульозний епідермоліз, розпочалася!

10-02-2017
Ми раді повідомити всіх, що перша партія (30% від річної потреби) перев’язувальних матеріалів, придбаних за кошти держбюджету 2016 р., в рамках централізованої закупівлі МОЗ через міжнародну закупівельну організацію ПРООН, вже доставлена в Україну.
 
Наразі до важкохворих пацієнтів з БЕ прямують дуже важливі для них бинти та сітки Mepilex Lite 20x50cm, Mepilex Transfer 20x50cm та Mepitel 10x18cm виробництва шведської компанії Mölnlycke.
 
ДП «Укрмедпостач» (логістичне підприємство, що підпорядковується МОЗ) вже доставило відповідні медвироби до призначених медичних установ м. Києва та Київської області та планує розпочати доставку медвиробів до призначених медичних установ решти регіонів 13 лютого 2017 р..
 
Ці медвироби мають бути видані всім важкохворим пацієнтам з БЕ, по яких закладені витрати в державний бюджет 2016 р.. Відповідно, пацієнтів та їх родини вже повідомили про ці гарні новини.
 
Для пацієнтської громади це перший досвід централізованого постачання медвиробів за кошти державного бюджету, тож набуваймо разом безцінного досвіду задля життя без болю.