Підсумки благодійного марафону «Подаруй один день життя без болю Дитині-метелику"

28 січня було підведено кінцеві підсумки благодійного марафону "Подаруй один день без болю Дитині-метелику" з збору коштів для формування зимових Дебра-аптечок для дітей-метеликів. Враховуючи кількість охочих зробити пожертву після новорічних свят, ми продовжили дію марафону (який розпочався 2 грудня і мав завершитися 24 грудня) по 28 січня.
 
Нам вдалося зібрати пожертви на загальну суму 121 254.01 грн. В марафоні взяли участь відомі компанії, банки та приватні особи, яким ми висловлюємо нашу щиру подяку:
 
•         UniCreditBank -  за благодійну ініціативу "Gift matching Program" зі збору благодійних коштів серед співробітників та проведення благодійного ярмарку;
 
•         "ОТП Банк" -  за збір благодійних коштів у відділеннях банку;
 
•         КПМГ в Україні - за збір благодійних коштів серед співробітників та проведення благодійного ярмарку випічки;
 
•         НЦ «Контакт" - за збір благодійних коштів та проведення благодійного кулінарного ярмарку;
 
•         АФ "Стандарт Аудит" - за благодійну допомогу.
 
Окремо хочемо відзначити Євгена Лозового, талановитого київського талановитого художника, який передав картини для продажу в рамках благодійного марафону. Усі кошти, отримані від продажу 5 картин, було  передано Дебра Україна (МОО Дерматологи-Дітям) для закупівлі медикаментів. Євген зробив цей благодійний жест і внесок для дітей метеликів на згадку про брата Віктора, хлопчика-метелика, який хворів на БЕ і за 2 тижні до 16 річчя пішов з життя через критичне загострення хвороби.
 
Ми від щирого серця висловлюємо найглибшу подяку всім великодушним Людям, які простягли руку допомоги дітям-метеликам й допомогли їм у непростій боротьбі із наповненою болем хворобою. Саме завдяки таким благодійникам життя набуває особливого сенсу і відкриває нові можливості з покращення світу нашого буття, що особливо важливо, коли мова йде про хворих дітей.
 
Всі ці кошти будуть спрямовані на закупівлю найнеобхідніших медичних засобів для дітей-метеликів, які найбільше їх потребують.