Наші метелики отримали довгоочікувані Дебра-аптечки «Зима 2016»

Щирі зусилля багатьох благодійників, партнерів, колег досягли такого бажаного і такого очікуваного результату - зимові Дебра-аптечки були минулого тижня доставлені "Новою Поштою" 56-тьом найважчим "метеликам" по всій Україні.
 
   
 
Кошти на придбання аптечок більшою мірою були зібрані завдяки програмі Gift matching UniCreditBank (верес-листоп. 2015) та благодійному марафону  "Подаруй день життя без болю Дитині-метелику" (грудень 2015 р. - січень 2016 р.), підсумки якого були підведені 28 січня 2016 р. (детальніше про марафон - тут).
 
Значні кошти для формування Дебра-аптечок були залучені завдяки зірковому шоу "Сімейні вечори з Габріеллою Массанга", в рамках якого відбувся благодійний аукціон із збору коштів для дітей-метеликів. 
 
За кошти благодійників були придбані спеціальні перев’язувальні матеріали, пластирі для відкритих ран, ранозагоюючі креми та мазі, яких так потребують наші метелики.
 
Найсердечніше дякуємо благодійникам - організаціям, банкам, приватним особам, особливо "UniCreditBank», КПМГ в Україні""ОТП Банк", НЦ «Контакт", АФ "Стандарт Аудит", київському художнику - благодійнику Євгену Лозовому, Габрієлі Массанга та багатьом іншим.
 
Ми також дуже вдячні нашим давнім Партнерам - компаніям "Хартман" та "Легі Артіс", які надали високоякісні медичні препарати на спеціальних умовах, що дозволило значно збільшити асортимент та кількість препаратів у Дебра-аптечках.
 
Окремо щира подяка від нас всесвітньо відомій та соціально-відповідальній компанії Нестлє в Україні, яка надала 80 банок спеціальної суміші (висококалорійне клінічне харчування) «Ресурс Юніор» нашим дітям-метеликам в якості благодійної допомоги!  Ми дуже цінуємо, що вже понад 2 роки Нестлє підтримує наших дітей такою необхідною гуманітарною високоякісною допомогою. 
 
    
 
Ми отримали багато подяк та фото наших метеликів із посилками, наводимо деякі з них:
 
"Щиро вдячні за допомогу,з а Вашу підтримку у такий важкий для мене час. Надіюсь на Вашу подальшу допомогу. Дякую!" Наталя (мама 10 р Діани), Одеська обл
 
"Дякую Вам,за таку дорогоцінну аптечку для мене, та таку важливу книжку! Дякую Вам, що допомагаєте нам в такий складний час!" Євгенія, 20 р Київська обл 
 
"Дуже гарно дякуємо за посилочку. Хай Бог Вас всіх благословить і дарує багато щасливих, довгих років життя!"  Оксана (мама 4р Агнеси), Закарпатська обл
 
"Помощь фонда мы ощущаем регулярно вот уже в течение трех лет, а это не только финансово ощутимо (хотя финансово ооочень ощутимо), но и делает нас менее уязвимыми перед всеми связанными с болезнью проблемами: информационной, психологической, общественной...
Существование организации Дебра-Украина уже на начальном этапе (при рождении ребенка с БЭ) помогает родителям малыша осознать, что они не одиноки в своей беде, хотя бы даже просто тем, что такая организация есть! А Ваши посылки для всех нас просто бесценны! 
И еще благодаря Вашему участию в мероприятиях, цель которых -  помочь детям-бабочкам, мы имеем самое важное - надежду!
Я обращаюсь к Вам, но понимаю, что в Вашем лице благодарю целую команду, людей, чья доброта и бескорыстие трогают до глубины души!
Спасибо от всего сердца!" Наталья (мама 3р Андрія), Київ
 
"Щиро дякуємо за медикаменти!  Дякуємо,  що в такий нелегкий час пiдтримуєте нас! Окреме спасибi за посiбник про права орфанних хворих, корисно коли зiбрано все в одному посiбнику." Наталія (мама 3р Маргарити), Тернопільська обл