Молодіжний фестиваль Youth Day, з думкою про дітей-метеликів

Вперше День молоді в Києві організовує Молодь! 24 червня 2017 р. на один день молодь захопить весь Маріїнський парк, щоб створити найбільшу платформу для спілкування та єднання молоді. 

YouthDAY - це найбільший фестиваль молодіжних ініціатив.

Програма фестивалю включає гучний концерт, виступи відомих поетів та лекторів, ігрові та спортивні зони, експозиції сучасних художників, майстер-класи та тренінги, надзвичайний фудкорт, величезну алею молодіжних та громадських організацій, кінопоказ на пуфах та багато іншого.

Вперше День молоді в Києві організовує Молодь спільно з Київським молодіжним центром, Управлінням молоді та спорту, за підтрики Міністерства молоді та спорту України.

Цього року в рамках заходу будуть збиратись кошти для дітей, хворих на бульозний епідермоліз. Дітей-метеликів та їх батьків організатори запрошуютьвідвідати фестиваль!

Програма є найрізномоманітнішою, тому ми вважаємо, це буде хорошою можливістю для вас чудово провести час. Необхідно заздалегідь попередити організаторів, що на вас потрібно очікувати. Для цього напишіть, будь ласка, лист на пошту olga.zgarova.v@gmail.com з вказаним приблизним часом прибуття, віком дитини та чи потрібен волонтер, який буде вас супроводжувати протягом заходу. 

Якщо наразі ви не маєте можливості приїхати на захід, організатори готові організувати виставку талантів ваших дітей.

Приєднуймось до молодіжної ініціативи!