Проект МГО "Дерматологи - Дітям" - серед переможців благодійного грантового конкурсу Міжнародного жіночого клубу Києва!

Проект МГО "Дерматологи - Дітям" - серед переможців  благодійного грантового конкурсу Міжнародного жіночого клубу Києва!
 
10 квітня 2017 р. в київському готелі Інтеконтиненталь відбулося урочисте засідання Міжнародного жіночого клубу Києва (МЖКК), на якому були оголошені переможці благодійного грантового конкурсу. 
 
Ми дуже раді повідомити, що МГО "Дерматологи - Дітям" з проектом обладнання спеціалізованого кабінету бульозного епідермолізу (БЕ) НДСЛ "Охматдит"  став одним з переможців цього конкурсу! На церемонії були присутні керівник Центру "Дебра-Україна" Тетяна Заморська, та Президент МГО "Дерматологи-Дітям" Людмила Дерев'янко.
 
  
 
За умовами конкурсу, МЖКК профінансує 85% загального бюджету проекту обладнання Кабінету БЕ, обсяг якого сягає 300 тис. гривень і передбачає закупівлю новітнього обладнання для діагностики та лікування дітей з проблемною шкірою, насамперед - дітей-метеликів. Зокрема, проектом передбачена закупівля пристрою для фототерапії Daavlin 7, Апарата високочастотного електрохірургічного ЕХВЧ-200 "Надія-4" тощо.
 
Нове обладнання дозволить істотно розширити спектр допомоги дітям-метеликам і сприятиме боротьбі з проявами важкої хвороби.
 
Висловлюємо велику подяку Міжнародному жіночому клубу Києва за підтримку дітей-метеликів з боку жіночої спільноти, за розуміння дитячих проблем та готовність зробити чималий благодійний внесок заради надання щирої, людської допомоги тим, для кого вона є вкрай необхідною