Майстер-клас з живопису в рамках фотовиставки Русі Асєєвої «Рідкісні таланти»

Сьогодні, 28 лютого 2016 року, в Малій галереї Мистецького Арсеналу (вул.Лаврська 10) відбувся майстер-клас з живопису в рамках проекту «Рідкісні таланти» (фотовиставка Русі Асєєвої) до Дня рідкісних захворювань, присвяченого талановитим людям з рідкісними захворюваннями.
 
Приємно, що серед наших "дітей -метеликів" є талановиті молоді художники , які охоче зголосилися провести майстер-клас для дітей.
Майстер-клас провели Інна Молодченко, дівчина -"метелик" (хвора на бульозний епідермоліз, рідкісне генетичне захворювання) з дружньою підтримкою   талановитого київського художника Євгена Лозового (брат Євгена - Вітя був «дитиною – метеликом») та відомого українського музиканта і художника Івана Денисенка (відомого в Україні як Іван Блюз і який також є пацієнтом з рідкісною хворобою). В теплій атмосфері вони допомагали дітям збагнути ази живопису. 

 

   

В галереї зібралися організатори та учасники заходу і усі небайдужі до проблем хворих дітей - Тетяна Кулєша, Тетяна Заморська, Ірина Жученко та інші.
В галереї панувала творча атмосфера - мольберти, фарби, фартушки і ручки дітей в фарбі і самі дітлахи зі щасливими обличчями, що створюють свої шедеври - картини з прекрасними квітами! Вийшли реальні шедеври!
 

  

Після невеликого солодкого брейка художники написали колективну картину.

     

А в сусідньому залі малюки розфарбовували велику XL розмальовку O'Kroshka.