"Місто добра" із дитиною-метеликом

9 листопада 2016 р. о 22.30 на телеканалі "Київ" вийшла в ефірі  програма "Місто Добра", з дитиною-метеликом Рустамом Тимошенком. 
 
Глядачі мали нагоду познайомитись з героєм телепрограми Рустамом Тимошенко, хлопчиком з бульозним епідермолізом (БЕ), його мужньою мамою Людмилою. В програмі взяли участь: Тетяна Заморська, керівник Центру допомоги хворим на БЕ "Дебра-Україна" та найкраща команда лікарів Охматдит - Інна Гедеон, Світлана Ярославська, Олександр Дубровін, які надали коментарі з різних аспектів проблем дітей з БЕ, з якими стикається і Рустам та його близькі.
 
   
 
Тетяна Заморська, яка сама є мамою дитини-метелика зазначила:  
"Нам було приємно разом із лікарями "Охматдиту" взяти участь у програмі і зробити хоч і невеличкий, але внесок у поінформування суспільства про проблеми дітей з бульозним епідермолізом в Україні та освітити ряд медичних аспектів цього важкого рідкого генетичного захворювання. Я рада, що після програми сім’ї Рустама вдалося отримати від небайдужих людей фінансову допомогу та медикаменти, а також отримати в якості благодійної допомоги якісне лікувальне харчування від компанії "Нутріція". Дякуємо Костянтину Червоненку і всім, хто допомагає! Також окрема подяка нашому Партнеру БФ "Уфонд" і особисто Роману Беценко, Голові правління фонду!
 
Об’єднуймо наші зусилля для допомоги дітям-метеликам та їх сім’ям!"
 
Щиро дякуємо Ірині Київський, головному редактору телекомпанії Київ та Ірині - чарівній ведучій - за прекрасну можливість донести до суспільства інформацію про проблеми БЕ і життя дітей-метеликів.
 
Раніше програма "Місто Добра" вже зверталася до теми дітей-метеликів