Круглий стіл із студентами та викладачами Львівського медичного університету

10 листопада 2016 р. в лекційній аудиторії кафедри нормальної анатомії Львівського медичного університету відбувся Круглий стіл "Бульозний епідермоліз: життя без дотику ".
 
За допомоги телемосту перед студентами і викладачами університету виступили представники всесвітньої благочинної організації "Дебра", а саме: 
- Керівник центру "Дебра Україна" - Тетяна Заморська 
- Лікар-дерматолог кабінету БЕ НДСБ "Охмадит" - Інна Гедеон 
- завідуючий кафедрою стоматології в НМУ Богомольця - Григорій Сороченко. 
 
Після зустрічі Тетяна Заморська зазначила:
"Ми раді були поділитися з молоддю знаннями та практичним досвідом, набутим за роки допомоги дітям-метеликам. Розповіли про БЕ, про діяльність "Дебра Україна" та "Дебра Інтернешнл". Розповіли про сучасні методи обробки ран та лікування, про методи корекції ротової порожнини пацієнтів з БЕ. Враховуючи, що аудиторія - це сучасні молоді люди, ми поділилися з ними усіма інформаційними ресурсами, до яких вони можуть звернутися, щоб більше прочитати та знати про БЕ.
 
Для мене буде добрим результатом сьогоднішнього заходу почути в майбутньому, що у Львові та Львівській області лікарі коректно поводяться з новонародженими БЕ, бо наразі, на жаль, в цьому та інших куточках України ми все ще чуємо, що клеять до вразливої шкіри "метеликів" звичайні пластирі, тримають під гарячою лампою, мастять шкіру синькою тощо, тобто роблять все, що з першого дня шкодить та завдає зайвих ран та болю дітям.
 
Ми наголосили, що догляд за БЕ має відбуватися виключно з врахуванням міжнародного досвіду та принципів доказової медицини - які втілені в міжнародних гайдлайнах по БЕ та адаптованих українських Протоколі та Настанові по БЕ, затверджених МОЗом в лютому цього року, які є на сайті МОЗ."