Перше засідання робочої групи з розробки клінічних настанов щодо лікування та надання медичної допомоги пацієнтам, хворим на бульозний епідермоліз (БЕ)

23 квітня у приміщенні департаменту стандартизації медичних послуг ДП "Державний експертний центр МОЗ України" відбулося перше засідання мультидисциплінарної робочої групи з розробки медичних стандартів, на якому обговорювалися клінічні настанови щодо лікування та надання медичної допомоги пацієнтам, хворим на бульозний епідермоліз (БЕ). У робочій нараді взяли участь Президент МГО «Дерматологи –Дітям» Людмила Дерев’янко та лікар-дерматолог Кабінету БЕ в НДСЛ "Охмадит" Інна Гедеон, головний дитячий дерматолог України, провідні фахівці, які мають досвід практичної роботи з хворими пацієнтами з БЕ.
 
Метою запровадження клінічних настанов є запровадження в Україні кращих світових практик надання медичної допомоги хворим БЕ. Завдяки копіткій праці Інни Гедеон під керівництвом Л.А. Дерев’янко були перекладені з англ. на укр. та адаптовані до України міжнародні настанови по БЕ. Велика подяка Людмилі Андріївні та Інні Володимирівні за їх час, який вони приділили розробці та адаптації настанови до українських реалій.
 
За результатами засідання було вирішено, що члени робочої групи доопрацюють проект настанови до наступного засідання, яке заплановано на другу половину травня. 
 
Дай Бог, щоб за підтримки та активному залученню усіх фахівців Робочої групи, важливі для БЕ настанови були затверджені і впроваджені в життя найближчим часом.