Фотовиставка Русі Асєєвої "Рідкісні таланти" до Дня рідкісних хвороб

До міжнародного дня рідкісних хвороб (який проводиться в усьому світі в останній день лютого) в Малій Галереї Мистецького Арсеналу  26 лютого відбулося урочисте відкриття благодійної виставки фотохудожниці Русі Асєєвої під назвою «Рідкісні таланти», присвячена людям з рідкісними захворюваннями.
Нагадаємо, що на офіційнийному плакаті до Дня Рідкісних Захворювань 2016 - наша українка Юлія Матюшенко, гарна і дуже світла дівчинка, з посмішкою і іскристими очима і ще з дуже рідкісним і непростим діагнозом: спинальна м'язова атрофія. 
 
    
 
Метою фотовиставки є не тільки звернути увагу на таких людей, але й показати їхні таланти. Як зазначила сама фотохудожниця: «Это история о том, как люди, страдающие от этой болезни, живут и творят в социуме, где  им открыто говорят, что они социально непригодны и им нет выгоды помогать».
 
   
 
Героями фотовиставки були хворі на рідкісні захворювання, серед яких і наш метелик Павло Вєску (Чернівецька обл) - талановитий хлопець, якого постійний біль не позбавив почуття прекрасного. Павлик пише казки.Багатий внутрішній світ Павлика розкривається в його казкових героях.
А казка "Золота рукавичка", написана румунською мовою, вже навіть надрукована.
 
  
 
На підтримку талановитих метеликів та інших пацієнтів з рідкими захворюваннями фотовиставку відвідала телезірка Габріелла Массанга
На фотовиставці також були присутні представники МОЗ, лікарі, митці, художники, музиканти і багато небайждужих.
 
 
  
 
Фотовиставка "Рідкісні таланти" Русі Асєєвої триватиме до 03.03.16, впродовж цих днів відбудутья майстер-класи на тему поезії, образотворчого мистецтва та флеш-моб від лікарів на підтримку орфанних хворих.