Благодійні сніданки на підтримку українських дітей-метеликів відбулися в Данії

Цікаву ідею зреалізували наші данські друзі з "Клубу Україна", які провели 9-10 квітня благодійні сніданки у семи регіонах Данії, метою яких було інформування про проблеми українських дітей-метеликів та збір коштів  на їх підтримку, зокрема на закупівлю медичних препаратів для Дебра-аптечок. 
Естафету розпочали в суботу міста Орхус та Вайле, а в неділю до акції приєдналися Копенгаген, Морс, Ваен, Ренс та Віборг. Загалом більше 100 осіб взяло участь у заході, а сума зібраних коштів сягнула 17425 датських крон (близько 2266 Євро), і кошти продовжують надходити.
 
   
 
Благодійні сніданки відбувалися у різних форматах та з різним змістом, проте у всіх була єдина спільна мета - зібрати кошти та допомогти українським метеликам.
Керівником "Клубу Україна" и душею його благодійної діяльності є Ольга Волкова, велику допомогу в організації і проведенні сніданків надали члени клубу і небайдужі громадяни, які закликали на сніданки своїх данських друзів та знайомих, які, в свою чергу,  залучали до збору коштів своїх знайомих, що додало акції масштабу та збільшило обсяг зібраних коштів. 
 
Велику роль в проведенні сніданків відіграла киянка Ольга Мельник (наразі проживає в Данії, +45 24925278 телефон для «метеликів в Данії»), яка власне привернула увагу до проблем українських метеликів та взяла активну участь у благодійній акції, організувавши сніданок в Копенгагені.
 
  
 
Дорогі наші данські друзі, від щирого серця висловлюємо свою безмежну подяку за вашу таку важливу і надихаючу підтримку, чуйність та милосердя, які ви щедро даруєте вашими добрими справами!
 
Для тих, хто перебуває в Данії:
 
Klub Ukraina received Collection Board's permission to raise money for sick children , including children with epidermolysis bullosa in the period 05/01/2016 to 31/12/2016 , and aid can be paid into the Reg.nr. 1551 Konto nr. 3719412203., Mobilpay +45 28 65 95 10 continuously .