Благодійна ініціатива Унікредит банку "Gift Matching Program"

В UniCredit Банку завершилася благодійна ініціатива Унікредит банку "Gift Matching Program",  метою якої цього року була допомога дітям, хворим на бульозний епідермоліз.

"Gift Matching Program" - масштабніша програма соціальної відповідальності UniCredit Банку.

 

Неабиякий доброчинний внесок зробили талановиті майстри та майстрині з числа співробітників Банку під час «Ярмарку добрих справ», який приніс у скарбничку центру «Дебра-Україна» 13 636 гривень.

Окремо хотілося б відзначити Контакт-центр Банку, який вирішив підтримати своїх підопічних, організувавши декілька кулінарних ярмарок «Щедра осінь з UniCredit», усі кошти з яких було перераховані на користь дітей-метеликів.
 
 
Загалом, протягом 3 місяців ініціативи організаторам ініціативи вдалося зібрати 21 325 гривень. Цю суму група "UniCredit" невдовзі подвоїть.
 
 «Неможливо передати, з яким нетерпінням чекають наші підопічні Дебра-аптечки, повні медикаментів і спеціальних перев'язувальних засобів для догляду за ранами. Це найкращий подарунок дітям-метеликам до Дня Святого Миколая, до Різдва або Нового року! Адже завдяки цьому подарунку діти можуть жити нормальним життям, без болю і страждань. Мене переповнює величезне почуття радості, коли я готую коробки до відправки поштою. Я вже подумки уявляю радісно-здивовані очі батьків і дітей, коли вони відкривають коробку і радіють, що є Бог і є добрі люди, які допомагають. Потім ми отримуємо море подяк, дзвінків, листів на адресу нашої організації та наших благодійників. Я рада передати співробітникам UniCredit Bank це море подяки від дітей метеликів-дітей», - розповідає Тетяна Заморська, Віце-Президент Міжнародної громадської організації «Дерматологи-Дітям», керівник центру «Дебра-Україна».
 
Попри те, що цього року груповий проект Банку завершено, усі небайдужі можуть у будь-який момент зробити свій внесок у допомогу дітям-метеликам, скориставшись наступними реквізитами:
Отримувач: МГО `Дерматологи-дітям`
р/р 26000011358180
Код ЄДРПОУ 37616420
код банку 300023
Банк oтримувача: ПАТ «Укрсоцбанк» 
 
Від імені всіх дітей-метеликів та їх близьких висловлюємо найщиріші почуття вдячності "UniCredit Bank" та його співробітникам за таку важливу і затребувану допомогу, за теплоту сердець та доброту душі!