5й ювілейний напівмарафон у Києві

26 квітня до Всесвітнього дня легеневої гіпертензії у Києві відбувся 5й ювілейний напівмарафон
 
Вперше Всесвітній день легеневої гіпертензії був проведений в Іспанії 5 травня 2008 року. З тих пір щорічно всі країни Європи та США, Канада та Латинська Америка, Австралія проводять ряд публічних заходів з метою популяризації проблеми ЛАГ та солідарності суспільства з хворими на рідкусну хворобу – легеневу артеріальну гіпертензію.
Марафонці отримують задишку, щоб мати ідентичні хворим відчуття. Пробігаючи під аркою у вигляді легень, всі учасники марафону вдаряли по дзвіночку, щоб підтримати хворих на легеневу гіпертензію та привернути увагу до рідкісної невиліковної хвороби – легеневої гіпертензії. 
В цей день бігло більше шести тисяч учасників від 4 місяців до 78 років.
 
Команда ЛГ була у футболках з лого для підтримки хворих на ЛГ!
Це було неймовірне свято спорту та здорового способу життя. 
 
Потім, хворі на легеневу гіпертензію зібралися разом, щоб поспілкуватися та почути цікаві презентаціі.
Тетяна Заморська з колегами по Громадській спілці  «Орфанні захворювання» підтримали добру ініціативу проведення марафону та радо взяли участь в програмі після марафону.
 
 
Виступи голови Асоціації ЛГ Оксани Олександрової, Анастасії Стасюк, а також цікаві презентації юриста, психолога, лікарів не залишили нікого байдужими. 
"ЛГ – це не хвороба, а спосіб життя, бо те що не можна вилікувати, з тим треба навчитись жити", -  сказав один з присутніх.