Інтерв'ю з Олександром Криловим про благодійність та благодійні проекти в телепрограмі "Добрі справи з Іриною Кузьмичовою"

13 лютого 2016 р. на каналі Еспресо ТВ відбулася трансляція телепередачі "Добрі справи з Іриною Кузьмичовою", гостем якої був Олександр Крилов, відомий український меценат та філантроп, який надав величезну допомогу хворим на БЕ в Україні. Олександр на постійній основі підтримує кілька дітей-метеликів в Україні медикаментами та необхідними засобами перев'язки. Крім того, в 2013 році, завдяки Олександру Крилову та БФ "Клуб Левів м. Києва", в якому він є активним членом, фондом було підтримано та профінансовано важливий проект МГО "Дерматологи-Дітям" із створення та облаштування першого в Україні спеціалізованого Кабінету надання медичної допомоги хворим на бульозний епідермоліз на базі НДСЛ "Охматдит", м. Київ. 
 
Кабінет БЕ в Охматдит працює вже 3 роки на постійній основі в 11 корпусі, 5 поверх. Завідувачка Кабінету, лікар-дерматолог та медсестра самі та із залученням інших фахівців Охматдит, звичайно безкоштовно, надають медичну, консультаційну, соціально-психологічну допомогу метеликам України, які приїжджають в Охматдит для отримання допомоги, включаючи проведення операцій хірургами Оїматдит на стравоході. Крім того, усі хворі, що відвідують Кабінет (в 2015 р. таких було 55 пацієнтів, в 2014 р. - 33), отримують благодійні засоби перевязки та життєво необхідні медикаменти.     
 
В інтерв'ю Олександр Крилов, зокрема, поділився досвідом підтримки благодійних проектів в інших сферах, ніж здоров'я  (напр. спорт, мистецтво) і звернув особливу увагу на якість проектів та спеціальні вимоги, які висуваються до них БФ "Клуб Левів" м. Києва та іншими грантодавцями - благодійними фондами, бізнесом.
 
Ми щиро вдячні Олександру за його увагу до проблеми БЕ та підтримку проектів допомоги українським метеликам!