Благодійна акція-ярмарок в Навчальному центрі "Контакт"

16-01-2016
У період Новорічних свят в Навчальному центрі "Контакт", м Київ, пройшла благодійна акція-ярмарок з продажу млинців з метою збору коштів для підтримки дітей-метеликів. До Акції були залучені слухачі курсів - діти та іхні батьки. Важливим елементом благодійної акції став продаж млинців з різною смачною начинкою, приготовлених волонтером Ульяною. Кошти, отримані від проведенного заходу, були передані Центру "Дебра Україна" для закупівлі спеціальних засобів догляду за ранами.
 
 
 
 
В рамках Акції співробітники Навчального Центру "Контакт" поширили обізнанність серед учасників Акції про рідкісне генетичне захворювання шкіри та слизових - бульозний епідермоліз (БЕ) та розповіли про проблеми, з якими стикаються діти-метелики в щоденному житті з цим поки що невиліковним недугом.
Від щирого серця дякуємо керівництву та співробітникам Центру "Контакт" Криловій Світлані Іванівні, Самарській Наталії Романівні та Єлізаветі Мірошніченко за організацію та проведення акціі, зібрані кошти від якої допоможуть центур Дебра Україна (МГО "Дерматологи-Дітям") сформувати зимові Дебра-аптечки (благодійні коробки з медикаментами та перев'язувальним матеріалом) для українських дітей-метеликів.